_____ Prémiová starostlivosť o vaše vozdilo

Služby

Leštenie a Korekcia Laku

Na Slovensku je toto ešte stále málo známa a porozumená vec.

Automatické autoumývarky, nesprávne metódy ručného umývania, ľudia, ktorí chodia okolo auta keď je zaparkované a veľa iných veci vytvárajú  škrabance na aute. Lak môže byt vyblednutý od slnka alebo poškodený od soli na cestách, vtáčieho trusu a podobne. Toto sú veci, ktoré výrazne zhoršujú výzor a lesk auta. Veľa krát si to človek neuvedomí, ako jeho auto vyzerá alebo o koľko lepšie môže vyzerať.

Aký je postup?

Keramicka Ochrana CQUARTZ

Je dokonalým riešením pre klienta, ktorý túži po neuveriteľne ľahko udržiavateľnej povrchovej úprave s vysokým leskom pre nadchádzajúce roky a túži po absolútne najlepšej ochrane automobilov. Narozdiel od vášho laku má lepšiu odolnosť voči rôznym chemikáliam a znečistenim.

Vlastnosti

Aký je postup?

OBJEDNAJTE SA K NÁM EŠTE DNES

Ochranná Fólia (PPF)

Jedná sa o absolútne číre polyuretanové fólie, ktoré po nalepení na povrch auta chránia jeho lak pred rôznym poškodením ako sú napríklad, odletujúce kamienky z cesty, oderky spôsobené pri parkovaní, škrabance z umývacích liniek alebo akýmkoľvek iným neúmyselným poškodeniam. 

Fólie majú aj samoregeneračnú schopnosť, takže pri niektorých poškodeniach a škrabancoch sa pod vplyvom slnka alebo tepla fólia sama regeneruje.

Aký je postup?

DETAILING INTERIÉRU

Kompletný detailing interiéru je hĺbkové čistenie celého interiéru vozidla a aplikácia ochranných impregnácií. Náš skúsený tím v spojení s najkvalitnejšími prípravkami zabezpečí, že interiér vášho vozidla bude vyzerať  ako nový. Na čistenie používame len tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty. Na ochranu všetkých materiálov máme viacero možnosti  od impregnovania až po keramickú ochranu, ktorá poskytuje maximálnu ochranu.

Ďalšia služba, ktorú poskytujeme je špičkové tepovanie interiéru. Či už máte domáceho miláčika alebo sa vašemu dieťaťu podarilo niečo rozliať my to zvládneme, nebojíme sa žiadnej zákazky.

Aký je postup?

Ručné Umývanie

Pre každého je auto investícia a chce sa o neho čo najlepšie postarať, a tak ako každá vec alebo práca na svete aj umývanie auta má svoju techniku. Chceme, aby ste mali auto vždy čo najčistejšie a taktiež ušetriť vám čas.

Pri umývaní autá nie  je dôležité  len to aby bolo čisté ale aj to aby sa predišlo poškodeniu laku alebo iných časti auta, preto je dôležité dbať na správne umývanie a používanie tej správnej auto kozmetiky.

Aký je postup?

Príprava Auta Na Predaj

Chceli by ste predať svoje auto za čo najlepšiu cenu? No nemáte čas alebo prípravky na to aby sa dokonale odstránila všetka špina a aby vyzeralo ako nové?

Náš tím profesionálov je pripravený dostať vaše auto do čo najlepšieho stavu.

Aký je postup?