_____ Pr├ęmiov├í starostlivos┼ą o va┼íe vozdilo

Slu┼żby

Leštenie a Korekcia Laku

Na Slovensku je toto ešte stále málo známa a porozumená vec.

Automatick├ę autoum├Żvarky, nespr├ívne met├│dy ru─Źn├ęho um├Żvania, ─żudia, ktor├ş chodia okolo auta ke─Ć je zaparkovan├ę a ve─ża in├Żch veci vytv├íraj├║┬á ┼íkrabance na aute. Lak m├┤┼że byt vyblednut├Ż od slnka alebo po┼íkoden├Ż od soli na cest├ích, vt├í─Źieho trusu a podobne. Toto s├║ veci, ktor├ę v├Żrazne zhor┼íuj├║ v├Żzor a lesk auta. Ve─ża kr├ít si to ─Źlovek neuvedom├ş, ako jeho auto vyzer├í alebo o ko─żko lep┼íie m├┤┼że vyzera┼ą.

Ak├Ż je postup?

Keramicka Ochrana CQUARTZ

Je dokonal├Żm rie┼íen├şm pre klienta, ktor├Ż t├║┼żi po neuverite─żne ─żahko udr┼żiavate─żnej povrchovej ├║prave s vysok├Żm leskom pre nadch├ídzaj├║ce roky a t├║┼żi po absol├║tne najlep┼íej ochrane automobilov. Narozdiel od v├í┼ího laku m├í lep┼íiu odolnos┼ą vo─Źi r├┤znym chemik├íliam a zne─Źistenim.

Vlastnosti

Ak├Ż je postup?

OBJEDNAJTE SA K NÁM EŠTE DNES

Ochranná Fólia (PPF)

Jedn├í sa o absol├║tne ─Ź├şre polyuretanov├ę f├│lie, ktor├ę po nalepen├ş na povrch auta chr├ínia jeho lak pred r├┤znym po┼íkoden├şm ako s├║ napr├şklad, odletuj├║ce kamienky z cesty, oderky sp├┤soben├ę pri parkovan├ş, ┼íkrabance z um├Żvac├şch liniek alebo ak├Żmko─żvek in├Żm ne├║myseln├Żm po┼íkodeniam.┬á

F├│lie maj├║ aj samoregenera─Źn├║ schopnos┼ą, tak┼że pri niektor├Żch po┼íkodeniach a ┼íkrabancoch sa pod vplyvom slnka alebo tepla f├│lia sama regeneruje.

Ak├Ż je postup?

DETAILING INTERIÉRU

Kompletn├Ż detailing interi├ęru je h─║bkov├ę ─Źistenie cel├ęho interi├ęru vozidla a aplik├ícia ochrann├Żch impregn├íci├ş. N├í┼í sk├║sen├Ż t├şm v spojen├ş s najkvalitnej┼í├şmi pr├şpravkami zabezpe─Ź├ş, ┼że interi├ęr v├í┼ího vozidla bude vyzera┼ą┬á ako nov├Ż.┬áNa ─Źistenie pou┼ż├şvame len tie najlep┼íie a najkvalitnej┼íie produkty. Na ochranu v┼íetk├Żch materi├ílov m├íme viacero mo┼żnosti┬á od impregnovania a┼ż po keramick├║ ochranu, ktor├í poskytuje maxim├ílnu ochranu.

─Äal┼íia slu┼żba, ktor├║ poskytujeme je ┼ípi─Źkov├ę tepovanie interi├ęru. ─îi u┼ż m├íte dom├íceho mil├í─Źika alebo sa va┼íemu die┼ąa┼ąu podarilo nie─Źo rozlia┼ą my to zvl├ídneme, neboj├şme sa ┼żiadnej z├íkazky.

Ak├Ż je postup?

Ru─Źn├ę Um├Żvanie

Pre ka┼żd├ęho je auto invest├şcia a chce sa o neho ─Źo najlep┼íie postara┼ą, a tak ako ka┼żd├í vec alebo pr├íca na svete aj um├Żvanie auta m├í svoju techniku. Chceme, aby ste mali auto v┼żdy ─Źo naj─Źistej┼íie a taktie┼ż u┼íetri┼ą v├ím ─Źas.

Pri um├Żvan├ş aut├í nie┬á je d├┤le┼żit├ę┬á len to aby bolo ─Źist├ę ale aj to aby sa predi┼ílo po┼íkodeniu laku alebo in├Żch ─Źasti auta, preto je d├┤le┼żit├ę dba┼ą na spr├ívne um├Żvanie a pou┼ż├şvanie tej spr├ívnej auto kozmetiky.

Ak├Ż je postup?

Pr├şprava Auta Na Predaj

Chceli by ste preda┼ą svoje auto za ─Źo najlep┼íiu cenu? No nem├íte ─Źas alebo pr├şpravky na to aby sa dokonale odstr├ínila v┼íetka ┼ípina a aby vyzeralo ako nov├ę?

N├í┼í t├şm profesion├ílov je pripraven├Ż dosta┼ą va┼íe auto do ─Źo najlep┼íieho stavu.

Ak├Ż je postup?